Terugkommoment voor beginnende bestuurders - Reeks 7: Basisopleiding
Wil je als lesgever aan de slag met het terugkommoment, dan moet je vooraf meerdere opleidingen volgen. De VSV organiseert de opleidingen in reeks, zodat je in jouw regio op korte termijn de verschillende opleidingen kan volgen en de vereiste getuigschriften kan behalen om een erkenning aan te vragen.
Opgelet! Schrijf je in voor de opleidingen binnen dezelfde reeks en volg de opleidingen in volgorde: 1. Basisopleiding, 2. Praktijkopleiding, 3. Opleiding Groepsgesprek.
Inschrijven
Wat leer je?
Tijdens de Basisopleiding bieden we een antwoord op al je vragen over het wetgevende kader van het terugkommoment en de praktische gevolgen voor de organisatie, lesgevers en beginnende bestuurders. We verduidelijken de doelgroep en doelstellingen van het terugkommoment en stellen het programma van het terugkommoment aan je voor.
Voor welke opleiding(en) wil ik me inschrijven?
Goed geïnformeerd zijn over het terugkommoment?
Schrijf je in voor deze Basisopleiding (7 uur).
Erkend worden als lesgever voor het praktijkgedeelte?
Schrijf je in voor deze twee opleidingen binnen dezelfde reeks:
- De Basisopleiding (7 uur)
- De Praktijkopleiding (7 uur)
Erkend worden als lesgever voor het groepsgedeelte?
Schrijf je in voor deze twee opleidingen binnen dezelfde reeks:
- De Basisopleiding (7 uur)
- De Opleiding Groepsgesprek (14 uur) - 2 dagen
Erkend worden als lesgever voor alle onderdelen?
Schrijf je in voor deze drie opleidingen binnen dezelfde reeks:
- De Basisopleiding (7 uur)
- De Praktijkopleiding (7 uur)
- De Opleiding Groepsgesprek (14 uur) - 2 dagen
Programma
- wetgevend kader van het terugkommoment en praktische gevolgen voor de organisatie, lesgever en beginnende bestuurder
- doelgroep en doelstellingen van het terugkommoment
- inhoud van het terugkommoment: accenten, achtergrond en aandachtspunten
Voor wie?
Rijlesgevers, directeurs en anderen met interesse in het terugkommoment zijn van harte welkom. Wil je goed geïnformeerd zijn? Of wil je erkend worden als lesgever voor het terugkommoment? Dan start je met de Basisopleiding.
Opgelet! Om iedereen de kans te geven deze opleiding te volgen, laten we maximaal vier rijlesgevers per rijschoolvestiging per opleiding toe.
Erkende bijscholing
Een aanvraag tot goedkeuring als bijscholing voor 7 opleidingsuren is ingediend bij de Vlaamse overheid voor punten 2 en 5.
Enkel indien je de volledige opleiding volgt, heb je recht op een getuigschrift met daarop het onderwerp en aantal vormingsuren vermeld. De VSV bezorgt geen getuigschrift dat niet strookt met de werkelijkheid.
Cevora
Deze opleiding kwam tot stand in samenwerking met Cevora. Deelnemers die lid zijn van PC200, kunnen via Cevora gratis deelnemen aan de opleiding: schrijf in en selecteer "Ik wil via een partner inschrijven".
Algemene voorwaarden
Als je je voor deze opleiding inschrijft, ga je akkoord met de algemene voorwaarden.
Contactpersoon
Sarah Klaps
Projectverantwoordelijke Team Rijopleiding
015 69 02 45
sarah.klaps@vsv.be
3000 Leuven
3000 Leuven
3500 Hasselt