Franse woordenschat voor rijlesgevers - punt 2
We leven in een multiculturele samenleving, dat merk je ook tijdens de rijles. Steeds vaker zijn er leerlingen die amper of geen Nederlands kennen. Dan is het soms echt ‘lesgeven met handen en voeten’. We horen van verschillende rijlesgevers dat ze dat met hart en ziel doen en met deze opleiding willen we hen daarin ondersteunen.
Inschrijven
Wat leer je?
We vertrekken vanuit een basiswoordenschat Frans specifiek voor rijlesgevers, die we oefenen met en toepassen op specifieke opleidingssituaties. Zo leer je sleutelwoorden voor de verschillende fasen van het leren autorijden actief toepassen en dankzij de ondersteunende syllabus heb je altijd een basiswoordenlijst bij de hand. Verder krijg je een hoop tips en tricks om met taalzwakke en/of anderstalige leerlingen om te gaan.
Programma
Marine Coquelle is lesgever bij BLCC.
08.00 | Onthaal |
08.30 | Welkom |
08.35 |
Intro en kennismaking
|
09.30 |
Ritvoorbereiding
|
10.30 |
Pauze |
10.45 |
Wagenbeheersing
|
12.45 | Lunch |
13.30 |
Verkeerssituaties
|
15.30 | Pauze |
15.45 | Herhaling: tips over en tricks voor omgaan met anderstalige leerlingen |
16.30 | Evaluatie |
16.45 | Einde |
Voor wie?
Omdat we verder bouwen op de kennis uit de brevettenexamens is de cursus specifiek gericht naar gebrevetteerde rijlesgevers.
Opgelet: Om iedereen de kens te geven deze opleiding te volgen, laten we maximaal 3 rijlesgevers per rijschoolvestiging per opleiding toe. Wil je toch met meer dan 3 rijlesgevers inschrijven, contacteer ons dan via rijopleiding@vsv.be en we bekijken samen je aanvraag.
Erkende bijscholing
De opleiding is door de Vlaamse overheid goedgekeurd voor 6 opleidingsuren als erkende bijscholing voor punt 2.
Enkel indien je de volledige opleiding volgt, heb je recht op een getuigschrift met daarop het onderwerp en aantal vormingsuren vermeld. De lesgever aangesteld door de VSV bezorgt geen getuigschrift dat niet strookt met de werkelijkheid.
Cevora
Deze opleiding kwam tot stand in samenwerking met Cevora. Deelnemers die lid zijn van PC200, kunnen via Cevora gratis deelnemen aan de opleiding: schrijf in en selecteer "Ik wil via een partner inschrijven".
Algemene voorwaarden
Als je je voor deze opleiding inschrijft, ga je akkoord met de algemene voorwaarden.
Contactgegevens
Elizabeth Vlaeminck
Projectverantwoordelijke Team Rijopleiding
015 64 10 96
elizabeth.vlaeminck@vsv.be
3000 Leuven