Algemeen

Eddy Klynen
Coördinator
eddy.klynen@vsv.be

Communicatie

Line Franken
Teamverantwoordelijke communicatie
line.franken@vsv.be
Heidi Jacobs
Communicatie­verantwoordelijke professionals en Dag Veilig Verkeer
heidi.jacobs@vsv.be
Liesbeth De Clerck
Communicatie­verantwoordelijke breed publiek
Liesbeth.declerck@vsv.be
Els Hendrickx
Communicatie­verantwoordelijke basisonderwijs
els.hendrickx@vsv.be
Daan Degroote
Verantwoordelijke beeldmateriaal
daan.degroote@vsv.be
Tini De Smedt
Communicatie­verantwoordelijke veiligverkeer.be en vrijwilligers
tini.desmedt@vsv.be
Stephenie De Cort
Communicatie­verantwoordelijke rijopleiding ­en verantwoordelijke CRM
stephenie.decort@vsv.be
Wim Robberechts
Verantwoordelijke digitale communicatie
wim.robberechts@vsv.be
Nikki De Deyn
Verantwoordelijke digitale communicatie en grafisch vormgever
nikki.dedeyn@vsv.be
Lieze Rombauts
Communicatieverantwoordelijke secundair onderwijs en bedrijven
lieze.rombauts@vsv.be
Lynne Vincent
Communicatieverantwoordelijke campagnes
lynne.vincent@vsv.be

Interne ondersteuning

Koen Ceulemans
Teamverantwoordelijke interne ondersteuning
koen.ceulemans@vsv.be
Veerle Van Engeland
Beleidsmedewerker HR
veerle.vanengeland@vsv.be
Letizia De Saegher
Onthaalmedewerker
Letizia.Desaegher@vsv.be
Elke Goris
Beleidsmedewerker HR
elke.goris@vsv.be
Igraine Gillabel
Onthaalmedewerker
igraine.gillabel@vsv.be
Jan Allegaert
Accountant
jan.allegaert@vsv.be

Lesgevers

Helen Craps
Teamverantwoordelijke lesgevers
helen.craps@vsv.be
Lies Thys
Vormingsmedewerker
lies.thys@vsv.be
Theresa De Ryck
Vormingsmedewerker
theresa.deryck@vsv.be
Jana Dierick
Vormingsmedewerker
jana.dierick@vsv.be
Marie-Laure Van Vlasselaer
Vormingsmedewerker
Marie-Laure.VanVlasselaer@vsv.be
Jef De Backer
Vormingsmedewerker
Jef.debacker@vsv.be
Simen Verbiest
Vormingsmedewerker
simen.verbiest@vsv.be
Yara Van Aarsen
Planningsverantwoordelijke
yara.vanaarsen@vsv.be
Rita van Nierop
Vormingsmedewerker
rita.vannierop@vsv.be

Pers, PR en Beleid

Steve D'Hulster
Verantwoordelijke pers, PR en beleidscommunicatie
steve.dhulster@vsv.be
Bart Nobels
Stafmedewerker beleid
bart.nobels@vsv.be
Werner De Dobbeleer
Woordvoerder
werner.dedobbeleer@vsv.be

Projectondersteuning en kwaliteitszorg

Stijn Dergent
Teamverantwoordelijke projectondersteuning en kwaliteitscoördinator
stijn.dergent@vsv.be
Christine Adriaensen
Administratief medewerker
christine.adriaensen@vsv.be
Layla van Loon
Administratief medewerker
layla.vanloon@vsv.be
Pat Twisk
Administratief medewerker
pat.twisk@vsv.be
Els Van Buggenhout
Administratief medewerker
els.vanbuggenhout@vsv.be
Dirk Robberechts
ICT-verantwoordelijke
dirk.robberechts@vsv.be

Rijopleiding

Hilde Bruynseels
Teamverantwoordelijke rijopleiding
hilde.bruynseels@vsv.be
Nele Devalck
Vormingsmedewerker rijopleiding
nele.devalck@vsv.be
Helena Molineaux
Projectverantwoordelijke rijopleiding
helena.molineaux@vsv.be
Elizabeth Vlaeminck
Project­verantwoordelijke rijopleiding
elizabeth.vlaeminck@vsv.be
Roel De Klerk
Projectverantwoordelijke leermaatregelen
roel.deklerk@vsv.be
Wouter De Clercq
Projectverantwoordelijke rijopleiding
wouter.declercq@vsv.be

Sensibilisering

Ingrid Geeraerd
Teamverantwoordelijke sensibilisering
ingrid.geeraerd@vsv.be
Bart Sallaerts
Projectmedewerker vrijwilligerswerking
bart.sallaerts@vsv.be
Nele Bollen
Projectverantwoordelijke sensibilisering
nele.bollen@vsv.be
Tatiana Degheldere
Onderzoeker
tatiana.degheldere@vsv.be
Stijn Dhondt
Onderzoeker
stijn.dhondt@vsv.be
Christopher Dhondt
Projectverantwoordelijke vrijwilligerswerking
christopher.dhondt@vsv.be
Bie Goovaerts
Projectmedewerker vrijwilligerswerking
bie.goovaerts@vsv.be
Marco Van Laer
Projectmedewerker vrijwilligerswerking
marco.vanlaer@vsv.be

Verkeers- en mobiliteitseducatie

Kim Jacobs
Teamverantwoordelijke verkeers- en mobiliteitseducatie
kim.jacobs@vsv.be
Inne Schilders
Project- en communicatieverantwoordelijke
inne.schilders@vsv.be
Paul Michielsen
Projectverantwoordelijke verkeers- en mobiliteitseducatie
paul.michielsen@vsv.be
Erik Thys
Projectverantwoordelijke verkeers- en mobiliteitseducatie
erik.thys@vsv.be
Lien Meulendijks
Projectverantwoordelijke verkeers- en mobiliteitseducatie
lien.meulendijks@vsv.be

Vorming professionals

Gert Venken
Teamverantwoordelijke vorming professionals
gert.venken@vsv.be
Hannes Van Overloop
Projectverantwoordelijke verkeersveiligheid bedrijven
hannes.vanoverloop@vsv.be
Ruben Van Gelooven
Projectverantwoordelijke aanbod bedrijven
ruben.vangelooven@vsv.be
Ine Herten
Beleidsmedewerker vorming professionals
ine.herten@vsv.be
Karen Foubert
Projectverantwoordelijke vorming professionals
karen.foubert@vsv.be
Ivo Van Aken
Beleidsmedewerker bedrijven
ivo.vanaken@vsv.be
Nick Gryp
Beleidsmedewerker vorming professionals
nick.gryp@vsv.be
Sarah Kauwenberghs
Projectverantwoordelijke vorming professionals
Sarah.Kauwenberghs­@vsv.be